Tel: 692 360 822 Adres: ul. Mickiewicza 41, 22-100 Chełm

Godziny otwarcia: pon. - pt. 7:00 – 21:30, sob. 10:00-18:00, niedz. 10:00-14:00

Kadra

Ewa Mirzwa:

Posiada najwyższą ogólnopolską klasę taneczną "A" w tańcach latynoamerykańskich oraz klasę "B" w tańcach standardowych. Instruktor Tańca Sportowego przyznany przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej. Swoją przygodę z tańcem, która przerodziła się w życiową pasję rozpoczęła w wieku 7 lat. Umiejętności taneczne nabyła pod okiem wielu wybitnych trenerów i szkoleniowców, byli to m.in.: Adam Król i Justyna Kozińska, Grzegorz Citko i Ewa Skoczeń, Wiktor Kiszka i Małgorzata Garlicka, Przemysław Łowicki i Yana Pokrovskaya oraz Jerzy Oleszczyński. Od początku kariery tanecznej wielokrotnie uczestniczyła w turniejach Ogólnopolskich jak i Międzynarodowych, gdzie zdobywała najwyższe miejsca na podium.

Jest osobą wszechstronną. Interesuje się różnorodną formą rekreacji ruchowej. Jej pasja to nie tylko taniec, ale również różne formy aerobiku i fitness. Od 2015 roku certyfikowana instruktorka Zumba ® Fitness, uczestniczka wielu szkoleń i konwencji (Reebok Fitness Camp , Reebok LesMills). Do dnia dzisiejszego uczestniczy w wielu szkoleniach pogłębiając tajniki nauczania. Jej zajęcia są przepełnione pozytywną energią, na których można świetnie się bawić i zdobywać umiejętności.

Agnieszka Dziedzicka:

Instruktor tańca sportowego, magister politologii oraz zawodowa tancerka najwyższej klasy tanecznej "S" w tańcach latynoamerykańskich i klasy "A" w tańcach standardowych. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat, wkrótce jednak taniec zawładnął jej życiem. Jej talent nabierał kolejnych szlifów m.in. pod okiem: Jerzego Oleszczyńskiego, Romana i Moniki Pawelec, Piotra Galińskiego, Adama Króla i Justyny Kozińskiej oraz wielu wybitnych trenerów zagranicznych. W swoim dorobku tanecznym odbyła tournée po Chinach na zaproszenie Ministra Kultury i Sportu Chińskiej Republiki Ludowej. Wraz z Formacją Tańców Latynoamerykańskich zdobyła IV miejsca na Świecie i w Europie. Indywidualnie finalistka Mistrzostw Polski oraz wielokrotna Mistrzyni Okręgu Lubelskiego.
Swoją pracę jako instruktor tańca rozpoczęła 10 lat temu w Chełmie i okolicach pracując z dziećmi i młodzieżą. Następnie prowadziła oddział lubelskiej szkoły tańca LIDER, zaś ostatnie 4 lata spędziła w Warszawie pracując na stanowisku instruktora w Akademii Tańca I&M Sulewskich.

Jako instruktorka jest cierpliwa, ale i wymagająca, a wszystko po to, by umiejętnie przekazać wiedzę oraz swoją miłość do tańca.

Kamil Mirzwa:

Magister Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej (2008 rok). Fizjoterapeuta (2007), Instruktor Odnowy Biologicznej (2010 rok). Od 2010 roku właściciel Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „Lucis-Med”.

Ze sportem związany od najmłodszych lat. W 1999 roku rozpoczął przygodę ze sportami walki na zajęciach Karate Kyokushin w Chełmie. W 2006 roku wystartował w Mistrzostwach Polski Seniorów zdobywając 4 miejsce w kategorii Open. Uczestnik zgrupowania Kadry Polski w Karate Kyokushin.

W 2007 roku rozpoczął treningi Boksu, pogłębiając swoje umiejętności.

Od 2010 roku skupił się na treningach Kick-Boxingu łącząc wcześniej nabyte doświadczenia. W 2013 roku zdobył tytuł instruktora Kick-Boxingu podczas zgrupowania K1 Camp w Zakopanym, pod okiem wybitnego trenera Radosława Rogali.

Konrad Szypowski:

 • Funkcjonariusz Służb Mundurowych;
 • Instruktor Krav-maga (Licencja Stowarzyszenie Krav Maga Polska);
 • Instruktor samoobrony (uprawnienia państwowe);
 • Instruktor Taktyki i Techniki Interwencji;
 • Instruktor wojskowego systemu "WALKA W BLISKIM KONTAKCIE" (systemu oprac. przez SKMP na zlecenie MON);
 • Instruktor systemu SAJN  (Licencja Polskiej Federacji Combat Kalaki);
 • Uczestnik wielu zjazdów krajowych i międzynarodowych o tematyce samoobrony, oraz użycia broni w warunkach ekstremalnych;

Marcin Poźniak:

Mgr inż. Wydziału Techniki i Energetyki Uniwersytetu w Krakowie. Od najmłodszych lat uprawiał lekkoatletykę. Sportami walki zajmuję się siedemnaście lat, zaczynał od Karate Kyokushin i Jiu Jitsu. Swoją przygodę z MMA rozpoczął w 2003r w Krakowie pod okiem jednego z prekursorów brazylijskiego jiu jitsu i MMA Marcina Dudka. W tym okresie w jednym klubie trenował z takimi zawodnikami jak legenda MMA Tomasz Drwal, Salim Touahri, Rafał Lasota czy Rafał Czechowski, którzy należą do czołowych zawodników MMA w Polsce. Z powodzeniem startował w wielu turniejach rangi ogólnopolskiej jak i międzynarodowej. Nie ograniczając się do jednej formuły brał udział w zawodach ADCC, BJJ, NO GI czy MMA. W 2008r wziął udział w europejskich trialsach ADCC. Walczył na nich w tej samej kategorii wagowej razem z Mamedem Khalidovem i Michałem Materlą. W 2010r wziął udział w Mistrzostwach Polski MMA organizowanych przez legendarną, nie istniejącą już federacje SHOOTO . Stoczył tam w jednym dniu pięć pojedynków na zasadach MMA zdobywając brązowy medal. Dwukrotnie był członkiem kadry narodowej w grapplingu i reprezentował Polskę 2011r na Mistrzostwach Europy w Odessie zdobywając tam brązowy medal oraz 2012r na Mistrzostwach Świata w Krakowie. Brał udział w wielu obozach, seminariach i szkoleniach z zakresu sportów walki. Posiada licencję instruktora rekreacji ruchowej i samoobrony, licencję instruktora grapplingu pod PZZ oraz uzyskał certyfikat ze szkolenia MMA prowadzonego przez Pawła Nastulę. Posiada stopień mistrzowski w ju jitsu japońskim 1DAN.

Ważniejsze osiągnięcia sportowe:

Brazylijskie jiu jitsu/ grappling:
 • I miejsce na Mistrzostwach Polski
 • II miejsce na Pucharze Polski
 • II miejsce na turnieju Copa Poznania
 • III miejsce Mistrzostwa Europy
ADCC:
 • III miejsce na Grappler Cup I
 • II miejsce na Grappler Cup III
 • I miejsce na Grand Prix Polski
MMA
 • III miejsce Mistrzostwa Polski SHOOTO
 • I miejsce Grand Prix Polski Amatorskiego MMA
 • II miejsce Międzynarodowe Mistrzostwa Polski MMA
 • V miejsce Mistrzostwa Europy

Natalia Nestorowicz

Absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Z tańcem związana jestem od 12 roku życia. Pierwsze kroki stawiała w Estradzie Dziecięcej w Chełmie szkoląc się w kierunku tańca współczesnego połączonego z tańcem klasycznym pod okiem Pani Renaty i Pana Sebastiana Jakimiuk. Tam też zetknęła się z teatrem tańca, tańcem charakterystycznym oraz broadway-jazzem, sceną a także występami przed publicznością. Kolejne doświadczenia zdobywała przynależąc do lubelskiej grupy Pawła "Pitzo" Mazura rozwijającej styl zwany new style. Tutaj poznała street dance (hip hop, house) i funk styles (popping, locking). Odbyła także kurs fitnessu w Elite Poland Fitness School. Uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach odkryła salsę, która zatrzymała ją przy sobie na dłużej. Zaczęła uczęszczać na zajęcia do Studia Tańca Joanny i Konrada Dąbskich, którzy wciągnęli ją w wir tańców karaibskich, afroamerykańskich i dominikańskich. Pod ich okiem rozwijała swoje umiejętności. Od września 2009 roku należała do Dąbscy Dance Team. Rozpoczęła przygodę z pokazami i międzynarodowymi festiwalami salsy, m. in. Warsaw Salsa Festival, Latino Festival czy Bachaturo. oraz udziałem w Krajowych Mistrzostwach Polski IDO. W 2010 roku uzyskała tytuł instruktora tańca sportowego. 10 grudnia 2012 roku wzięła udział w XII World Dance Week w Mikołajkach i zdobyła I miejsce w kategorii Salsa Shines Duo, I miejsce w kategorii Latino Show Team, a także II miejsce w kategorii Salsa Shines Solo.

Taniec jest moim życiem i pasją. Staram się rozwijać swoje umiejętności taneczne, podnosić kwalifikacje i dokształcać, a kiedy mogę podzielić się tym, co kocham z innymi ludźmi, przynosi mi to ogromna radość, satysfakcję i motywuje do dalszej pracy” – mówi Natalia.

Dawid Kijewski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego. Pasjonat sportu, farmakologii, dietetyki i suplementacji. Uczestnik prestiżowych konferencji i olimpiad z zakresu medycyny, m.in. Certificate EDS Postgraduate Course „Advances In gastro-intestinal surgery” - European Accreditation Council for Continuing Medical Education, Certificate of participation 9th Warsaw International Medical Congress for Young Scientists. Karierę sportową rozpoczął w 2012 roku zdobywając I miejsce w zawodach WPA – wyciskanie leżąc - “Iron Game” Perevalnoe. Uczestnik Mistrzostw Europy 2013. Laureat tytułu Mistrza Sportowego w federacji WPA 2013. Swoje umięjętności podwyższał trenując z wieloma mistrzami federacji IPF, WPA, GPU,GPF, UPF czy PZKFiTS. Obdarzony wszechstronną wiedzą i niesamowitą dawką pozytywnej energii, prowadząc trening zawsze stawia na rzetelne przekazanie swych umiejętności i osiągnięcie zamierzonego celu.

Sukcesy:
 • 2015 West Ukraine Open Bench press Championshp Miejsce: 3, Data: april 18, 2015 Ivano-Frankovsk;
 • WPAU 2015 – Otwarty Czempionat Ukrainy Miejsce: 3, Data: mar 13 – 14, 2015 Lutsk;
 • WPA 2013 Open WPA Bench Press European Championship, Data: jun 6 – 9, 2013 Ilyichevsk;
 • WPAU 2013 Open WPA WEST UKRAINE BENCH PRESS CHAMP miejsce: 3, Data: april 28, 2013 Lutsk;
 • WPAU 2013 Open WPA Ukraine Bench Press Champ 2013 miejsce: 4, Data: feb 28 – mar 3, 2013 Nikolaev;
 • WPAU 2012 Iron Games 2012 miejsce: 1, Data: jul 6 – 8, 2012 Perevalnoe;
© FABRYKA SPORTU – TANIEC, FITNESS, FIGHT CLUB - Instruktorzy tańca
w górę [^]